جام قرآنی رمضان / درباره ی طرح

بسم الله الرحمن الرحیم

لبیک یا امام

مراسم جزء خوانی امسال بعد از نماز صبح در مسجد پیامبر (صلی الله علیه و آله) برگزار میشه، اونایی که میان از توفیقات زیادی بهرمند میشوند مثلا حداقل روزی یک جزء تلاوت میکنند در ماهی که هر یک آیه اش مساوی با کل قرآن است (البته نه تلاوت عادی بلکه به صورت معنا محور)، روزی یک آیه موضوعی حفظ میکنند ، بین الطلوعین را نمی خوابند که از بدترین خواب هاست، در جمع صمیمی و گرم رفقای یارانی هستند، و کلی توفیقات دیگر که  توانایی احصای آنها را ندارم.

این مراسم از شنبه تا چهارشنبه هر هفته در دوحلقه برگزار میشه (حلقه دوم برای کسانیه که خودشون احساس نیاز بیشتری میکنند برای رفع مشکل روخوانی و روانخوانی و تجوید. لذا ما برنامه هایی داریم برای اون داوطلبانی که میخواهند در این حلقه شرکت کنند …) و روزهای پنج شنبه و جمعه به صورت جمعی در یک حلقه می نشینیم و صفای خاصی داره . جای اونایی که نیومدند خالی ، ان شاء الله توفیق داشته باشیم که از حضور گرم اونا هم بهره مند بشیم و البته قبل از اینکه ما بهره مند بشیم خودشون از این توفیقات الهی مستلذ (لذت برنده) می شوند

راستی این رو هم بگویم که در این ماه مبارک، جام قرآنی رمضان داریم که در این جام هرکس امتیاز بیشتری بگیرد هدیه بهتری دریافت می کند.

کسب امتیاز در این جام به این صورت است که حضور در مراسم جزء خوانی هر روز ۳ امتیاز و پاسخ به سؤالات حفظ ۴ امتیاز و مفاهیم ۳ امتیاز دارد.

در آخر به تحقیقات بچه ها و پیشرفت آنها، امتیازات اضافی تعلق میگیره…

یا علی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.