یریدون لیطفئوا نور الله بافواهم والله متم نوره ولو کره الکافرون"( می خواهند نور خدا را با دهانشان خاموش کنند و البته خدا نور خود را هر چند کافران خوش ندارند تمام می کند سوره صف آیه 8) با اعلام حکم ناعادل" />

یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون

یریدون لیطفئوا نور الله بافواهم والله متم نوره ولو کره الکافرون( می خواهند نور خدا را با دهانشان خاموش کنند و البته خدا نور خود را هر چند کافران خوش ندارند تمام می کند سوره صف آیه ۸)
با اعلام حکم ناعادلانه ی شهادت عالم مجاهد مبارز آیت ا… شیخ نمر باقرالنمر شاگرد مکتب امام خمینی (ره) از سوی  نادادگاه رژیم آل سعود بار دیگر پرده از چهره ی نفاق آلود آن رژیم برداشته شد تا حقیقت در مورد حاکمان عربستان سعودی بیش از گذشته برای جامعه بشری به خصوص امت بزرگ اسلام آشکار شود و این اقدام دیکتاتور جوان خام اندیش و مزدوران آل سعود به شعله ور شدن آتش قیام مردم انقلابی عربستان و جهان اسلام و موج بیداری اسلامی در اقصی نقاط جهان انجامید.
البته انتظار دیگری از حامیان رژیم کودک کش اسرائیل در کشتار مسلمانان اهل سنت غزه ی مظلوم نمی توان داشت و طبیعی است که در راستای اطاعت  از اربابان مستکبرشان ، خواسته های به حق رهبر مردم مظلوم عربستان را اینچنین سرکوب نمایند.
گر چه خداوند مبارزه با ظلم را در فطرت آدمی به ودیعه نهاده ،اما  از سوی دیگر قلدران و امپراطوران زور، زر و تزویر نقشه هایی طراحی می کنند تا مطامع نا مشروع خویش را محقق سازند . بدین ترتیب صفحات  تاریخ آکنده از مبارزه حق مداران از سویی و زورگویان از سوی دیگر است.
جای بسی تاسف است که اربابان زور مدار و سازمان های –به اصطلاح –حامی حقوق بشر چشم خویش را بر روی این رفتارها که نقض صریح حقوق شهروندی و انسانی است می بندند و نه تنها کنج سکوت را برمی گزینند که از آنها  حمایت می کنند به گونه ای که وجدان های بیدار بشری به یقین رسیده اند که چنین رفتارهای ظالمانه ای جز با چراغ سبز آنان انجام نمی گردد.
آیا پاسخ مطالبه ی خواسته های اولیه ی انسانی مستضعفان ساکن در سرزمین وحی، اعدام است؟ کدام ذهن آگاهی در جامعه ی امروز بشر حکومت های موروثی سراسر فساد را می پذیرد که مردم جزیره العرب پذیرا شوند ؟ مدعیان دموکراسی چگونه برجنایات  حاکمان عربستان سکوت می کنند ؟
بنابر این ، آنچه امروز در منطقه در حال وقوع است چیز ی جز دستپاچگی سران استکبار جهانی و عمال منطقه ای آنان در برابر موج عظیم بیداری اسلامی نیست ،حال، مستکبران و نوکرانشان بدانند بیداری اسلامی ، شیعه و سنی نمی شناسد .

 

(برگرفته از پایگاه بسیج دانشجویی)

یک دیدگاه در “یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون

 • دی ۱۳, ۱۳۹۴ در t ۰۹:۳۲
  پیوند یکتا

  امام خامنه ای : بدون تردید خون به ناحق ریخته‌ی این شهید مظلوم به سرعت اثر خواهد کرد و دست انتقام الهی گریبان سیاستمداران سعودی را خواهد گرفت.

  وعده ولی امر مسلمین: “به سرعت”
  ان شاءالله
  به امید ریشه کن شدن ظلم در عالم : این المعد لقطع دابر الظلمه (دعای ندبه)

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.