نماز جمعه با عطر حمایت از مردم یمن

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند :

پیش از آنکه از دنیا بروید، از خداوند طلب بخشش کنید، قبل از اینکه گرفتار شوید، در انجام کارهای نیک سبقت بگیرید و با ذکر خدا و دادن صدقه به طور آشکار و پنهان، میان خود و پروردگارتان پیوند بر قرار کنید و بدانید که خداوند نماز جمعه را تا قیامت بر شما واجب کرده است. (جواهرالکلام، ج ۱۱ ص ۱۵۸)

 

این هفته علاوه بر نماز جمعه که ان شا الله شرکت می کنید، راهپیمایی عمومی در سراسر کشور برگزار میشه تا یه حرکت کوچکی باشه در راستای حمایت از مردم مظلوم یمن!

 

[مسئله دیگر] ، مسئله‌ی یمن. سعودی‌ها بدعت بدی گذاشتند در این منطقه و البتّه خطا کردند، اشتباه کردند. کاری که امروز دولت سعودی در یمن دارد انجام میدهد، عیناً همان کاری است که صهیونیست‌ها در غزّه انجام دادند.

دو جنبه دارد: یکی اینکه جنایت است، نسل‌کشی است، قابل تعقیبِ بین‌المللی است، بچّه‌ها را میکشند، خانه‌ها را خراب میکنند، زیربناها را نابود میکنند، ثروتهای ملّی را در یک کشور از بین میبرند؛ خب، این یک جنایت بزرگ است؛ این یک طرف قضیّه است؛ طرف دیگر قضیّه این است که سعودی‌ها در این مسئله خسارت خواهند کرد، ضرر خواهند کرد و به‌هیچ‌وجه پیروز نخواهند شد…(امام خامنه ای ، ۲۰/۱/۱۳۹۴)

کشتار یمن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.