رهبری خوشحال می‌شدند... شهید تهرانی مقدم مطیع رهبر بود. شاید خیلی وقت‌ها ایده‌های دیگری داشت اما همین که آقا می‌فرمودند که فلان موضوع به صلاح نیست یا می‌گفتند ن" />

پلک های آسمان دوباره باز می شوند (۳)

“وقتی پیش حضرت آقا می‌رفتند و گزارش کار‌هایشان را می‌دادند، رهبری خوشحال می‌شدند… شهید تهرانی مقدم مطیع رهبر بود. شاید خیلی وقت‌ها ایده‌های دیگری داشت اما همین که آقا می‌فرمودند که فلان موضوع به صلاح نیست یا می‌گفتند نیاز است در میزان دقت، بیشتر کار شود، به‌‌ همان عمل می‌کرد. همکارانشان می‌گفتند ما می‌دانستیم بعد از برگشتن از جلسه دیدار با آقا شبانه روز باید کار کنیم. یا باید روش کارمان را تغییر دهیم یا‌‌ همان روش را سرعت بیشتری بدهیم.”

این متن بخشی از سخنان دختر پدر موشکی ایران بود. این مرد با این توصیفات است که نامه زیر را به استاد و رهبر خود می نویسد:

 

بسمه تعالی
محضر فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای
سلام علیکم؛ با اهداء تحیت و احترام
از پذیرفته شدن خانواده ام جهت تشرف حضوری به محضر حضرت عالی کمال تشکر و قدردانی را بعمل می آورم و اعلام می دارم بنده و خانواده ام فدای شما نائب امام زمان و نور حیدری ، عشق مائی. خداوند عزوجل شاهد است آنچه داریم درجهت اخذ رضایت شما و اعتلای راه و هدف شما که همان تحقق اسلام ناب و سیره اهل بیت است بکار می‌گیریم.
در تمامی این مراحل شاهد لطف و عنایات بی کران الهی بودیم
توپای به ره در نه و هیچ مپرس                خود راه بگویدت که چون باید رفت
الحمدلله ، عجب خدای کریم و مهربانی داریم. راستش را بخواهید لطف و اعطای بی حد و مرز او ما را بی مهابا و پرجرأت ساخته است.آقا و مولای ما می خواهم دستان الهی و پرقدرت شما را پر کنم و پشت شما را محکم‌تر قربه الی الله. می‌خواهیم علی زمانه را یاری دهیم، اگر ما در زمان مولای خود علی (ع) نبودیم برای یاری او قیام کنیم و فدای حسین ابن علی (ع) شویم … ، این عقده در دلم مانده است می خواهیم در رکاب شما نائب ولیعصر (عج) آن را جبران کنیم و سینه ما سپر شما باشد یابن الزهرا و ای نوری از بارقه امیرالمومنین.

خلاصه آقا رفتم سَر فینال طرح و نقطه اوج بازدارندگی و اقتدار این نظام الهی یعنی دستیابی به موشک فوق سریع واکنش سریع در برد هدف اسرائیل و دستیابی به موشک حامل ماهواره .

نصر من الله و فتح قریب
آنچه خداوند عزوجل به ما داده فدای شما
ای نائب امام زمان
سرباز کوچک شما سرتیپ پاسدار
حسن مقدم

به این میگن یار خمینی واقعی! یه لحظه به خودمون نگاه کنیم؛ آیا ما تو زندگی جوری کار کردیم که سرمون رو جلو نایب امام مون بالا بگیریم و بگیم این هم نتیجه اش؟؟؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.